eTesty pro autoškoly

Systém eTesty mohou nyní využívat i všechny autoškoly působící v České republice. Na této stránce jsou popsány potřebné informace o možnostech a přínosech tohoto systému pro provozovatele autoškol.

Chcete-li začít využívat tuto nadstavbu systému určenou pro autoškoly, vyplňte prosím registrační formulář. Můžete si rovněž prohlédnout seznam partnerských autoškol, které jsou již v systému eTesty registrovány.

O eTestech:

Projekt eTesty (www.autoskola-testy.cz) je jedničkou v oblasti procvičování testů z autoškoly na českém internetu. Přestože je systém určen především žákům autoškol, testy si zde často zkouší s odstupem času vyplňovat i zkušení řidiči.

Zájemci zde mohou vyplňovat autoškola testy online, výsledky jsou dostupné ihned po dokončení testu. Výsledky testů je možné díky bezplatnému uživatelskému účtu uchovat, což je jedna z řady vlastností, které jinde nenajdete. Použité testy odpovídají po všech stránkách oficiálním testům používaných u zkoušek v autoškole - ať už jde o strukturu nebo zadání otázek, ale i grafické provedení a ovládací prvky.

Vyhodnocení každého testu může být základní nebo detailní - rozdíly mezi těmito variantami jsou shrnuty v následující tabulce:

Položka
Základní vyhodnocení
Detailní vyhodnocení
Sledování výsledků testů žáků:
Zobrazení počtu získaných bodů z testu:
Zobrazení času vyplňování:
Uchování výsledků testů:
Zobrazení chybných odpovědí:
Informace o obtížnosti varianty:
Cena:
ZDARMA
50 haléřů za test
(může platit žák nebo autoškola)

Přínos pro autoškoly:

Partnerským autoškolám přináší systém eTesty řadu výhod, mezi které patří:

  • možnost sledovat výsledky testů svých žáků (včetně historie) v textové i grafické podobě
  • seskupování žáků do tříd pro snadnější orientaci
  • možnost přidělování kreditů na detailní vyhodnocení testů jednotlivým žákům dle uvážení

Partnerským autoškolám nejsou účtovány žádné zřizovací ani paušální poplatky - platí se pouze za detailně vyplněné testy, a i to zcela dobrovolně. Záleží jen na autoškole, jestli svým žákům bude chtít poskytnout kredit nebo ne. Autoškoly se tak mohou do systému zapojit i úplně bezplatně.

Ukázka systému:

Pro bližší představu o možnostech systému eTesty pro autoškoly je zde zobrazeno několik náhledů (pro zobrazení v plné velikosti prosím klikněte na příslušný náhled):

  • autoškola může vytvářet libovolné třídy, do kterých přidává své žáky. Základní statistiky žáků se zobrazují v přehledu konkrétní třídy:


  • všechny výsledky vybraného žáka jsou dostupné přehledně a online:


  • přístupné zůstává i vyhodnocení každého z testů:

Jak začít:

Pokud jste provozovatelem autoškoly a máte zájem začít využívat systému eTesty, stačí vyplnit registrační formulář. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište prosím na